Над звільненим Лиманом офіційно підняли український прапор

Дата: 04.10.2022 17:17

Над звільненим Лиманом офіційно підняли український прапор.  А командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський передав від військових до Донецької обласної військової адміністрації повноваження з налагодження подальшого життя у звільнених населених пунктах.

- Дякую нашим Збройним Силам за те, що очищають від ворога наші українські землі. Окупанти залишають по собі руїни. Але головне - це наша земля. Усе відбудуємо наново, - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. - А поки що починаємо з налагодження логістики, завезення гуманітарної допомоги, видачі пенсій.

Очільник області окремо зауважив: тим, хто евакуювався, повертатися до звільнених населених пунктів ще зарано! Триває масштабна робота з розмінування, попереду непроста зима, пережити яку буде вкрай важко. Війна ще зовсім близько. Усе повернемо, і всі повернемося - на все свій час.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація