Привітання з нагоди Дня народження начальниці Маріупольської районної військової адміністрації Наталії Букрєєвої

Дата: 04.10.2022 10:27

Шановна Наталіє Олександрівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Посада голови Маріупольської районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації, безумовно потребує колосальних сил, професійних навичок, мудрості, терпіння.

Бажаємо, щоб й надалі ці якості сприяли Вашій роботі у цей нелегкий час. Впевнені, що все задумане на благо Маріупольського району, буде здійснено, що всі розпочаті справи принесуть вагомі результати. І головне - щоб якомога скоріше Маріупольський край став вільним від ворога!

Бажаємо Вам, Наталіє Олександрівно, щоб поряд з Вами завжди були вірні друзі та колеги, щоб у Вашій родині були мир та злагода. Здоров’я Вам та Вашим рідним!