06 Жовтня, 2022 р., 12:35
Як відомо, з 16 вересня у Донецькій області заборонений несанкціонований (без відповідного дозволу) в’їзд на територію деокупованих територіальних громад.
06 Жовтня, 2022 р., 11:30
За добу поліція зареєструвала 17 порушень законів та звичаїв війни з боку окупаційних військ. Загинули цивільні мешканці, є поранені.
06 Жовтня, 2022 р., 08:43
Слава Україні! Розпочалася двісті двадцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
05 Жовтня, 2022 р., 22:18
«Російські окупанти залишають після себе випалену землю й голодних заляканих травмованих людей. Доведеться - буквально! - повертати їх до життя та підіймати з руїн громади.Сьогодні у Святогірську, Яровій, Лимані людям виплатили пенсії, матеріальну допомогу, роздали гуманітарку», зазначає очільник області Павло Кириленко.
05 Жовтня, 2022 р., 18:40
Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку здійснення реабілітаційних заходів щодо розширення переліку категорій осіб, яким можуть надаватися реабілітаційні послуги https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadku-zdiisnennia-reabilitatsiinykh-s1116-41022 .
05 Жовтня, 2022 р., 16:44
Якісно налагоджена комунікація з органами місцевого самоврядування та військовими адміністраціями - це підґрунтя для ефективної роботи. Зокрема, це важливо в умовах релокації, запуску оновленого формату роботи органів влади та роботи новостворених осередків підтримки ВПО.
05 Жовтня, 2022 р., 16:08
На території Донеччини тривають активні бойові дії, через що виникає загроза життю та здоров’ю мирного населення. В області триває обов`язкова евакуація.
05 Жовтня, 2022 р., 14:29
Це фото вибухонебезпечного предмета надіслали у чатбот єВорог, і Міністерство цифрової трансформації України вже передало повідомлення в ДСНС. Якщо ви помітили підозрілий предмет — повідомте в чатбот єВорог.
05 Жовтня, 2022 р., 12:34
Триває обов'язкова евакуація населення з Донецької області в більш безпечні регіони країни.
05 Жовтня, 2022 р., 11:23
Упродовж доби окупанти здійснили 16 вогневих атак. Убиті і травмовані цивільні мешканці, 11 пошкоджених будинків – таким є результат воєнної агресії росії.