Евакуюйся вчасно: рятувальники надали допомогу ще більш ніж двомстам мешканцям Донеччини

Дата: 03.10.2022 18:12

Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини, які прямують у більш безпечні регіони країни. Щодня рятувальники надають допомогу жителям області під час евакуації.

Так, протягом минулих вихідних особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації в Покровському районі надана допомога 167 особам, з них 16 дітей та 2 особи з обмеженими фізичними можливостями. З пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги перевезено 43 особи, з них 6 дітей.

Також рятувальники надали допомогу під час евакуації з м. Дружківка 14 особам, з них 2 дітей.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація