13 Жовтня, 2022 р., 08:48
Слава Україні! Розпочалась двісті тридцять друга доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
12 Жовтня, 2022 р., 17:34
До Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня, команда проєкту «Підтримай дитину» проводить загальноукраїнську ініціативу «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».
12 Жовтня, 2022 р., 14:22
Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини, які щодня виїжджають з області в більш безпечні регіони країни. Допомогу під час евакуації надають рятувальники та поліція.
12 Жовтня, 2022 р., 13:35
Потерпілі можуть звертатися за психологічною, матеріальною, юридичною допомогою. Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни. Що важливо, усі послуги надаються конфіденційно та безоплатно.
12 Жовтня, 2022 р., 11:40
Упродовж доби ворог завдав 7 ударів по житловим районам та інфраструктурі. Є постраждалі. З ранку триває масований обстріл Авдіївки з РСЗВ «Град», відомо про п’ятьох загиблих і п'ятьох поранених.
12 Жовтня, 2022 р., 08:22
Слава Україні! Розпочалася двісті тридцята перша доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
11 Жовтня, 2022 р., 20:20
Сьогодні населені пункти Святогірської та Лиманської громад відвідали голова облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, представники місцевої влади, правоохоронці, представники Укрпошти.
11 Жовтня, 2022 р., 17:38
Триває обов'язкова евакуація населення з Донецької області в більш безпечні регіони країни.  Допомогу цивільним щоденно надають поліція та ДСНС.
11 Жовтня, 2022 р., 16:10
Мінсоцполітики та Всесвітня продовольча програма ООН уклали договір щодо фінансування з боку ВПП ООН модернізації Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) для централізованої технології автоматизації процесів соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.
11 Жовтня, 2022 р., 14:09
Президент України Володимир Зеленський у вівторок провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.