19 Жовтня, 2022 р., 15:10
Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини в більш безпечні регіони країни.
19 Жовтня, 2022 р., 14:05
Якщо ви опинилися за кордоном під час воєнного стану та потребуєте оформлення інвалідності – це можна зробити дистанційно!
19 Жовтня, 2022 р., 12:41
Підтримка громад Краматорського району з боку міжнародних та вітчизняних організацій розпочалася з перших місяців повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Одним з перших благодійників стала Донецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, яка діє за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста (ДОО ТЧХУ за підтримки ЛЧХ). Допомога цієї установи різноманітна та дуже важлива в цей складний час.
19 Жовтня, 2022 р., 11:18
За добу обстрілів зазнали 18 населених пунктів. Окупанти вбили та поранили мирних жителів.
19 Жовтня, 2022 р., 09:38
Слава Україні! Розпочалася двісті тридцять восьма доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
18 Жовтня, 2022 р., 16:25
Міністерство охорони здоров'я України інформує про захворюваність на COVID-19 та кампанію з вакцинації.
18 Жовтня, 2022 р., 14:59
Евакуація з громад Краматорського району до більш безпечних регіонів країни триває. Напередодні зими евакуація стає все більш актуальною. Вже невдовзі вдарять морози, а чимало будинків, комунікацій зруйновано або пошкоджено. Пережити довгу та холодну зиму буде вкрай важко. Евакуюйтесь вчасно!
18 Жовтня, 2022 р., 13:19
«Довідник безбар'єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської.
18 Жовтня, 2022 р., 11:33
За добу окупанти обстріляли 16 населених пунктів. Є загиблі та поранені серед мирного населення. Постраждала дитина.
18 Жовтня, 2022 р., 09:32
Слава Україні! Розпочалась двісті тридцять сьома доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.