У Лимані та Святогірську розпочали роботу три освітні консультаційні пункти

Дата: 25.10.2022 18:04

З метою охоплення загальною середньою освітою дітей шкільного віку, надання їм послуг психологічної підтримки на деокупованих територіях розпочали роботу три освітні консультаційні пункти в містах Лиман (2) та Святогірськ (1).

Консультаційними освітніми послугами охоплено 203 учня, у т.ч.: у м. Лиман - 175 учнів, Святогірськ - 28.

В освітніх консультаційних пунктах учні мають змогу отримати консультації, налагодити зв'язок з учителями школи, одержати необхідні підручники, повідомити про нагальні потреби.

Передбачається, що за наявності Інтернету, учні зможуть брати участь в уроках за дистанційною формою, переглядати відеоуроки тощо. Також, в подальшому діти матимуть можливість отримувати психологічну підтримку.

У Лиманській міській територіальній громаді планується створити такі освітні консультаційні пункти в кожному деокупованому населеному пункті, де є потреба, при цьому охопити консультаційними послугами 287 осіб.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація