Триває підготовка до зими в Лиманській та Святогірській громадах

Дата: 25.10.2022 19:01

Очільник Донеччини Павло Кириленко провів низку робочих нарад у деокупованих громадах: у Лимані та Святогірську. Головне питання - підготовка до зими.

Участь у виїзних нарадах взяли голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, представники місцевої влади та профільні фахівці.

«Оцінили потреби у вугіллі та інших видах палива, визначили місця, де будуть облаштовані пункти обігріву  людей, банно-пральні локації, місця приготування та роздачі їжі.
Лиманська та Святогірська громади сильно постраждали від окупантів - 80, а подекуди й 90 відсотків житла зруйноване або пошкоджене, фактично виведена з ладу вся критична інфраструктура.
Людей з громад вже евакуювали максимально, а тим, хто за жодних обставин не хоче виїжджати, маємо забезпечити умови, щоб пережити прийдешню зиму», зазначає голова облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.