04 Червня, 2024 р., 12:45
Волноваський район. У Новоукраїнці Вугледарської громади пошкоджено будинок. Покровський район. У Мар'їнській громаді пошкоджено будинок у Зоряному. У Курахівській громаді обстріляні Веселий Гай, Успенівка і Курахове. Під вогнем околиці Селидівської громади. Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні околиці Тернів і Ямполівки. У Берестку Іллінівської громади пошкоджено 8 об'єктів. У селах Костянтинівської громади повторно пошкоджені приватні будинки. Зі Смерчів обстріляна Дружківка. Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 16 приватних будинків, 2 багатоповерхівки ті інфраструктурний об'єкт. Всього за добу росіяни 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 215 людей, у тому числі 30 дітей.

04 Червня, 2024 р., 12:45

04 Червня, 2024 р., 12:42
У День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України на базі Центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом відбулось вшанування пам'яті дітей, яких вбили росіяни. До заходу долучились працівники райдержадміністрації, освітяни, діти та молодь Краматорського району.
30 Травня, 2024 р., 10:55
Нагадуємо, Конституція України визначає українську мову як державну, мова є визначальним чинником і головною ознакою ідентичності української нації, фактором єдності і національної безпеки країни. Відповідно ст. 30 Закону «України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова. Підприємства, установи та організації всіх форм власності, фізичні особи - підприємці, інші суб’єкти господарювання, що обслуговують споживачів, здійснюють обслуговування та надають інформацію про товари (послуги), у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, державною мовою. Проте, на прохання клієнта, його обслуговування може здійснюватися іншою, прийнятною для сторін мовою.
29 Травня, 2024 р., 15:19
Під головуванням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області. Участь в якому взяв голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков.
28 Травня, 2024 р., 10:51
Покровський район. Курахівська громада 6 разів потрапляла під обстріли: 4 рази Курахове, 1 раз Гірник і Новоселидівка — без жертв. Краматорський район. У Лимані поранено 2 людини, пошкоджено 4 багатоповерхівки і 3 адмінбудівлі. Також у громаді зруйновано 2 будинки у Торському. У Костянтинівці пошкоджено 3 багатоповерхівки, 3 приватні будинки і 2 адмінбудівлі; у Молочарці пошкоджено приватний будинок. У Тарасівці Іллінівської громади пошкоджено 5 об'єктів. Бахмутський район. У Калинівці Часовоярської громади загинула людина. У Верхньокам'янському Званівської громади 1 людина поранена. У Торецькій громаді пошкоджено інфраструктурний об'єкт. Всього за добу росіяни 16 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 202 людини, у тому числі 17 дітей. #StopRussia
27 Травня, 2024 р., 19:53
Сьогодні, за участі першого заступника голови Краматорської районної державної адміністрації Вікторії Набокової, відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дружківській міській військовій адміністрації, під час якого обговорювалося питання допомоги мешканцям громади, житло яких постраждало внаслідок ракетно-бомбових ударів.
27 Травня, 2024 р., 11:50
Покровський район. У Мар'їнській громаді в Антонівці 2 людини загинули і 1 поранена, у Красногорівці 1 людина загинула і 1 поранена. У Селидовому пошкоджені 11 приватних будинків. Обстріляні околиці Курахового. Краматорський район. У Закітному Лиманської громади 2 будинки зруйновані і 5 пошкоджено; ще 1 будинок пошкоджено у Зарічному. Бахмутський район. У Північному Торецької громади пошкоджено 14 приватних будинків і 3 багатоповерхівки. У Часовоярській громаді 1 людина загинула і 1 поранена, пошкоджені 10 приватних будинків і багатоповерхівка. У Сіверську 1 людина загинула, пошкоджено 4 приватні будинки і 2 багатоповерхівки. Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 194 людини, у тому числі 15 дітей. #StopRussia
24 Травня, 2024 р., 11:43
Оперативна ситуація по області станом на ранок 24 травня Покровський район. У Мар'їнській громаді з артилерії обстріляні Парасковіївка, Костянтинівка і Зоряне. У Курахівській громаді пошкоджено 4 будинки і промзону в Курахівці, будинок і адмінбудівлю в Гострому; 2 керовані авіабомби ворог скинув на Курахове. Краматорський район. У Лимані пошкоджено інфраструктурний об'єкт, обстріляні околиці Костянтинівської громади. Бахмутський район. У Торецьку поранено 2 людини, пошкоджено 10 багатоповерхівок і 3 адмінбудівлі. У Нью-Йорку пошкоджено 33 приватні будинки. У Сіверську пошкоджено 3 будинки і 2 нежитлові будівлі. Всього за добу росіяни 16 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 394 людини, у тому числі 30 дітей. #StopRussia