01 Липня, 2024 р., 11:57
Відбулось засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Краматорській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. Засідання відбулось за участі першого заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової.
28 Червня, 2024 р., 11:45
З Днем Конституції України!
28 Червня, 2024 р., 11:44
Влада Донеччини в День Конституції вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали свої життя заради сильної, вільної, правової європейської України.
27 Червня, 2024 р., 14:04
Відбулась презентація проєкту Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерством закордонних справ, Співдружності та розвитку Великобританії (FCDO). Участь у заході від Краматорського району взяла керівник апарату райдержадміністрації Катерина Кузнецова.
27 Червня, 2024 р., 13:52
26 червня,у складі делегації від Донецької області, перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова взяла участь у Всеукраїнському форумі «Культура під час війни. Людський капітал» у Києві.
26 Червня, 2024 р., 15:59
Напередодні Дня Конституції України відбувся обласний захід «Конституція і книга – символи свободи».