07 Травня, 2024 р., 13:13
Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.

07 Травня, 2024 р., 13:13
Увага !  Оголошується фотоконкурс до Міжнародного дня сім’ї
07 Травня, 2024 р., 13:11
Волноваський район. У Великій Новосілці пошкоджено будинок. Покровський район. У Мар'їнській громаді пошкоджено інфраструктурний об'єкт у Єлизаветівці. У Курахівській громаді обстріляні Курахове, Курахівка і Веселий Гай. Краматорський район. У Лиманській громаді зруйновано гараж у Зарічному. В Іллінівській громаді пошкоджено 4 будинки: 2 у Калиновому і 2 у Старій Миколаївці. Бахмутський район. У Торецьку пошкоджено 3 багатоповерхівки, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків і 2 господарчі будівлі. Всього за добу росіяни 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 506 людей, у тому числі 51 дитину. #StopRussia
06 Травня, 2024 р., 10:47
Покровський район. У Мар'їнській громаді поранені 2 людини: у Красногорівці і Георгіївці. Численних обстрілів зазнала Курахівська громада: у Гострому пошкоджені адмінбудівлі, у Веселому Гаю — 3 приватні будинки, у Курахівці — 2 будинки, у Кураховому під вогнем приватний сектор. У Гродівській громаді зруйновано 2 будинки у Прогресі. Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Терни, Ямполівка і Зарічне. У Миколаївській громаді пошкоджене підприємство. У Костянтинівській громаді пошкоджені 4 будинки: 2 у Миколаївці і 2 у Новомарковому. Бахмутський район. У Часовоярській громаді 1 людина загинула і 1 поранена; пошкоджені 9 приватних будинків, багатоповерхівка, інфраструктурний та промисловий об'єкти. У Кримському Торецької громади пошкоджено 4 будинки. Всього за добу росіяни 20 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 57 людей, у тому числі 2 дитини.
04 Травня, 2024 р., 10:38
Першу партію з 12 самоскидів отримали сьогодні територіальні громади Краматорського, Покровського та Волноваського району Донецької області. Нова вантажна техніка призначена для збору й транспортування побутових відходів та відходів, що утворились у зв’язку з пошкодженням чи руйнуванням будівель внаслідок бойових дій.
03 Травня, 2024 р., 13:05
Волноваський район. У Великій Новосілці поранено людину. У Вугледарській громаді обстріляна Новоукраїнка. Покровський район. У Красногорівці поранено людину. У Курахівській громаді під вогнем Курахове і Ганівка. У Мемрику Новогродівської громади 2 людини загинули і 2 поранені, пошкоджено 7 будинків. Краматорський район. У Рідкодубі Лиманської громади зруйновано будинок і ще 2 пошкоджено. У Райгородку Миколаївської громади пошкоджено будинок. У Костянтинівці пошкоджено 5 будинків і 2 інфраструктурні об'єкти; у Миколаївці пошкоджено адмінбудівлю. Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено будинок. Всього за добу росіяни 16 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 236 людей, у тому числі 32 дитини. #StopRussia
03 Травня, 2024 р., 13:02
Під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка, а також за участі директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ОДА Оксани Головко відбулась нарада з розгляду питання щодо збору оперативної інформації про зафіксовані факти руйнування або пошкодження об'єктів, а також стану інформаційного наповнення Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна у форматі онлайн. На зустрічі обговорювались перешкоди і проблеми своєчасного наповнення електронних реєстрів, які стосуються руйнувань об'єктів та заходів з їх відновлення. Участь в обговоренні взяла перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова. За словами заступника голови Донецької ОДА, відповідно до вимог міжнародних донорів та Уряду усі проєкти, які область планує відновлювати мають бути внесені до цієї цифрової системи.
03 Травня, 2024 р., 13:01
01 Травня, 2024 р., 13:54
Понад 1000 книжок українських авторів передав громадам Донеччини — маємо популяризувати українську літературу, голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. Сьогодні голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков взяв участь у заході, який орієнтований на популяризацію української культури та писемності. Зокрема в межах нього були отримані книги, які згодом сформують локальні бібліотеки в пунктах незламності та гуманітарних осередках району. Ці книжки передані Центром захисту інформаційного простору України, а деякі з них були надруковані за кошти обласного бюджету до початку повномасштабного вторгнення в рамках програми підтримки місцевого книговидання. Вони розповідають про нашу історію і сучасність, дають відповіді на складні й гострі питання.