28 Грудня, 2023 р., 10:14
Під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної за участі заступників керівників військових адміністрацій, керівників органів управління освітою територіальних громад проведено робочу онлайн-нараду щодо механізмів забезпечення якості освіти області в умовах організації навчання в дистанційному форматі. Участь в нараді взяла перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова.
26 Грудня, 2023 р., 10:48
У ці важкі часи війни, коли серця наповнені випробуваннями, нам особливо важливо зупинитися та подарувати один одному тепло та надію. Саме з цією місією сьогодні для дітей Лиманської громади були організовані різдвяні зустрічі. За співпраці з Міжнародним Благодійним фондом «Вартові мрії» та Благодійним фондом «Юрія Щоткіна» діти Лиманщини отримали яскраві враження та подарунки. Разом з представниками благодійних організацій до привітань малечі долучилась перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова.
25 Грудня, 2023 р., 13:40
На Волноваському напрямку росіяни обстріляли з артилерії Пречистівку та околиці Богоявленки Вугледарської громади.