27 Березня, 2022 р., 12:57
Добірка корисних посилань та сервісів, а також роз’яснень до них:
27 Березня, 2022 р., 10:33
Зараз для багатьох українців смартфон став універсальною цифровою зброєю у війні проти агресора. Завдяки йому ми можемо повідомляти ЗСУ про техніку окупанта, боротися з російською пропагандою або просто спілкуватися зі своїми знайомими в месенджерах.
27 Березня, 2022 р., 10:06
Розпочалася тридцять друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
26 Березня, 2022 р., 17:35
Де знайти роботу? Сервіси, що допоможуть працевлаштуватися під час війни в Україні чи за кордоном.
26 Березня, 2022 р., 13:00
На Донеччині росіяни не припиняють інтенсивні обстріли по всій лінії розмежування. З початку доби і на даний час відомо, що одна людина загинула внаслідок мінометного обстрілу на виїзді з Мар’їнки, кількість поранених уточнюємо.
26 Березня, 2022 р., 12:54
Народжена війною сучасна Національна гвардія України була створена в березні 2014 року в розпал агресії Росії на сході України. До неї увійшли підготовлені військовослужбовці внутрішніх військ і мотивовані добровольці, які об’єднали свої сили, щоб стати на захист народу і державності України. Військове формування з правоохоронними функціями стало інструментом, спроможним швидко реагувати на різноманітні безпекові загрози на всій території України.
26 Березня, 2022 р., 10:30
Територіальна оборона Краматорського району Донецької області, сформована відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» та виконує свої завдання в межах, визначених чинним законодавством України на території Краматорського району.
26 Березня, 2022 р., 10:27
Спільнота NFT-художників разом із Мінцифрою вперше в Україні поєднали блокчейн-технологію, мистецтво та історичні факти.
26 Березня, 2022 р., 10:07
Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, яка передбачає будівництво тимчасового житла для громадян, котрі виїхали з районів бойових дій.
25 Березня, 2022 р., 18:23
Чат-бот служби зайнятості Донеччини у Telegram активно працює.