31 Березня, 2022 р., 10:11
Президент утворив на Донеччині вісім військових адміністрацій та призначив їхніх керівників:
30 Березня, 2022 р., 18:44
Для родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки, ЮНІСЕФ разом із Мінсоцполітики розпочали програму грошової допомоги.
30 Березня, 2022 р., 18:37
Шановні громадяни! Звертаюсь до тих, хто зараз перебуває в громадах Краматорського району.
30 Березня, 2022 р., 14:28
Міністерство охорони здоров'я нагадує про вакцинацію проти COVID-19 для українців, які вимушено покидають територію України.
30 Березня, 2022 р., 13:03
Триває тридцять п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
30 Березня, 2022 р., 12:48
Через війну мільйони наших співвітчизників втратили зв’язок з рідними та близькими. Щоб допомогти українцям знайтись, в Україні запустили чат-бот «Знайди рідних» - https://t.me/Family_Search_bot.
30 Березня, 2022 р., 10:16
Зібрали короткий перелік можливостей для кожного, хто може допомагати Україні боротися з ворогом та наближати нас до перемоги.
29 Березня, 2022 р., 19:17
Українська сторона на переговорах із Росією в Туреччині офіційно представила свої пропозиції щодо нової системи гарантій безпеки для України. Про це за результатами перемовин повідомив очільник української делегації, голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.
29 Березня, 2022 р., 16:24
Аптечні заклади України зобов’язані приймати і електронні, і паперові рецепти на лікарські засоби, зокрема – на препарати з програми «Доступні ліки» та інсуліни.
29 Березня, 2022 р., 15:25
Не спонсоруйте вбивство. Запускаємо міжнародну інформаційну кампанію з бойкоту російських та білоруських товарів.