Евакуюйся вчасно: ще кілька сотень мешканців Донеччини виїхали у безпечніші області

Дата: 05.10.2022 12:34

Триває обов'язкова евакуація населення з Донецької області в більш безпечні регіони країни.

Так, тільки протягом минулої доби рятувальниками Донеччини із зони активних бойових дій проведена евакуація двох осіб (із с. Водяне Очеретинської ОТГ). Під час евакуації в Покровському районі надана допомога 230 особам, з них 25 дітей та сім осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також рятувальниками перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 25 осіб, з них 3 дитини та 1 особа з обмеженими фізичними можливостями, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області. Під час евакуації на визначених місцях в м. Торецьк та м. Дружківка було надано допомогу 43 особам, з них 4 дитини, та 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

А за інформацією відділу комунікації поліції Донецької області, за допомогою поліції вчора було евакуйовано 309 мешканців Донеччини.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація