Уряд забезпечив надання реабілітаційних послуг громадянам, які постраждали від російської агресії

Дата: 05.10.2022 18:40

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку здійснення реабілітаційних заходів щодо розширення переліку категорій осіб, яким можуть надаватися реабілітаційні послуги https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-poriadku-zdiisnennia-reabilitatsiinykh-s1116-41022 .

Це дозволить оперативно забезпечувати реабілітаційними послугами учасників бойових дій та цивільних громадян, які в районах воєнних дій отримали поранення, каліцтва та інші захворювання, незалежно від встановлення їм інвалідності.

Ухвалена постанова має на меті підтримку як цивільних громадян, так і захисників, які постраждали внаслідок повномасштабної агресії російських окупантів.

Також Порядком здійснення реабілітаційних заходів передбачено можливість подання необхідних документів за фактичним місцем перебування громадян, у тому числі у військовому госпіталі.