29 Березня, 2022 р., 11:41
В Україні на 29 березня погоджено гуманітарні коридори для евакуації населення з Маріуполя в Донецькій області та два маршрути в Запорізькій області – з міст Енергодар та Мелітополь. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
29 Березня, 2022 р., 10:34
При Офісі Президента України протягом тижня буде створена експертна група, яка відстежуватиме й аналізуватиме дотримання застосованих проти Росії міжнародних санкцій. Адже для України важливо, щоб санкційні пакети проти Російської Федерації були дієвими. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.
29 Березня, 2022 р., 08:42
Розпочалася тридцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
28 Березня, 2022 р., 17:42
Відповідно до  Розпорядження начальника штабу - першого заступника Командувача об’єднаних сил Міністерства оборони України від 28.03.2022 на території Донецької та Луганської областей встановлено заходи комендантської години з 19.00 до 06.00 починаючи з 28.03.2022 року, на час введення воєнного стану.
28 Березня, 2022 р., 15:36
Якщо ви маєте кімнату/будиночок, який ви можете безкоштовно надати внутрішньопереміщеним особам, які тікають від авіаударів та боїв, розмістіть інформацію про це житло на сайті “Допомагай” https://shelter.dopomagai.org.
28 Березня, 2022 р., 15:32
Вже майже 40 тисяч українців примусово опинились на чужині – з тимчасово окупованих та заблокованих міст України російські військові масово вивозять їх за кордон – на територію росії.
28 Березня, 2022 р., 11:09
Для підтримки сільськогосподарських товаровиробників з метою забезпечення посівної кампанії, а також підтримки та активізації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».
28 Березня, 2022 р., 10:19
Поки ЗСУ захищають нашу країну — ми збираємо докази злочинів окупанта. Ви можете поповнити цей список і підсилити покарання агресора.
27 Березня, 2022 р., 16:21
Три українських розробники створили онлайн-карти повітряних тривог, де можна зручно переглядати статус сирен в усіх областях одночасно. Інтерактивні карти автоматично оновлюються з інтервалом 15-20 секунд.
27 Березня, 2022 р., 13:06
Турбуємося, щоб школярі не відставали від освітнього процесу та вчасно здобували необхідні знання. Онлайн-школа Matema продовжує навчати дітей безплатно.