Евакуюйся вчасно: сотні мешканців Донеччини виїхали вчора у більш безпечні регіони

Дата: 06.10.2022 17:07

На Донеччині триває евакуація цивільного населення у більш безпечні регіони України. Щоденну допомогу мешканцям області надають ДСНС та поліція.

Так, за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації на визначених місцях в м. Дружківка було надано допомогу 14 особам. У Покровському районі рятувальники надали допомогу 119 особам, з них вісім дітей та двоє людей з обмеженими фізичними можливостями. Перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 18 осіб, з них три дитини.

А за допомогою поліції Донецької області вчора евакуйовано ще 225 людей.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація