#Евакуюйся_вчасно. Триває евакуація жителів Донеччини

Дата: 07.10.2022 15:59

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців з Донеччини в більш безпечні регіони країни.  Щоденно жителям області надають допомогу рятувальники.

За минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій (м. Авдіївка) проведена евакуація 1 особи.  А під час евакуації в Покровському районі надана допомога 134 особам, з них 18 дітей та 8 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також рятувальниками перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 21 особу, з них 8 дітей, повідомляють у ДСНС. А під час евакуації на визначеному місці в м. Дружківка було надано допомогу 18 особам, з них шестеро дітей.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація