Очільник Краматорського району Андрій Панков провів виїзну робочу нараду з питань життєдіяльності Олександрівської селищної територіальної громади

Дата: 07.09.2022 10:35

Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков провів виїзну робочу нараду з питань життєдіяльності Олександрівської селищної територіальної громади.

В нараді взяли участь заступник голови Краматорської райдержадміністрації Юрій Люлька, селищний голова Людмила Борисевич та начальник відділення поліції № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, підполковник поліції Андрій Друмов.

В ході зустрічі були порушені та обговорені питання підготовки до опалювального сезону, організації альтернативних джерел водопостачання, проведення заходів з евакуації населення.

«Співпраця, розуміння проблем громад та сприяння їх вирішенню на всіх рівнях – сьогодні дуже важливе завдання для влади, - наголосив очільник Краматорського району. – За ними стоїть добробут та умови життя людей».