6 вересня - День міста Слов'янська

Дата: 06.09.2022 10:28

Шановні мешканці Слов’янської громади! Вітаємо вас з 377-річницею з дня народження Слов’янська!

Слов’янськ, без сумніву, можна назвати містом – героєм. В 2014 році він вистояв, зміг подолати ворога, показав всьому світові, що Слов’янськ був і є українським!

Зараз це гасло знову підтверджується на фронті, у героїчній боротьбі з російськими загарбниками.

Велика вдячність вам, слов’янці, за зв’язок поколінь, вміння боронити свою землю, за впевненість у перемозі, за віру в нашу незалежну Україну!

Ми обов’язково відзначимо всі наші улюблені свята, відбудуємо наші чудові міста і будемо пишатися вільною, сильною Батьківщиною!

Тримаймося!
Ми - сильні!