11 Жовтня, 2022 р., 11:06
Ніч на більшій частині фронту минула відносно спокійно, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". У Костянтинівській громаді росіяни обстріляли Предтечине — поцілили у фермерське господарство, без постраждалих. На Донецькому напрямку були поодинокі прильоти по Авдіївці — без жертв
11 Жовтня, 2022 р., 08:21
Слава Україні! Розпочалась двісті тридцята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
10 Жовтня, 2022 р., 17:26
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань відновлення зв’язку та енергопостачання, пошкоджених унаслідок російських ракетних обстрілів у понеділок вранці.
10 Жовтня, 2022 р., 14:46
Шановні земляки! Сьогодні росіяни вдалися до чергової хвилі терору - ракети летять практично по усім найбільшим містам України.
10 Жовтня, 2022 р., 13:04
Напередодні Дня захисників та захисниць України юні відвідувачі Центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом у місті Дніпро взяли участь у майстер-класі з виготовлення вітальних листівок.
10 Жовтня, 2022 р., 12:09
За добу обстрілів зазнали 11 населених пунктів. Є загиблі та поранені серед мирного населення.
10 Жовтня, 2022 р., 11:13
Вночі росіяни вели обстріли на ділянках фронту від Курахового до Лимана і завдавали ударів по містах у відносному тилу, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Серед ночі росіяни обстріляли Слов'янськ — щонайменше 4 людини загинули, 2 поранено. Пошкоджено 6 будинків.
10 Жовтня, 2022 р., 09:46
Слава Україні! Розпочалась двісті двадцять дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
09 Жовтня, 2022 р., 17:45
Поліція ексгумувала перші 20 тіл на місці масового поховання в Лимані. Розкопки тривають на двох локаціях: за попередньою інформацією, в одній поховано близько 200 цивільних, інша є братською могилою військовослужбовців ЗСУ. Серед жертв є діти. Голова Нацполіції Ігор Клименко перевірив хід слідчих дій на деокупованих територіях Донеччини, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.
09 Жовтня, 2022 р., 12:57
Підсумки важливих рішень у сфері соціальної політики за тиждень: