14 Жовтня, 2022 р., 17:11
Усі внутрішньо переміщені особи, яким не вдалося оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», зможуть повторно подати заявку до 1 грудня.
14 Жовтня, 2022 р., 13:47
Працівники райдержадміністрації завітали до одного зі шпиталів Дніпра аби провідати захисника зі Слов’янська.
14 Жовтня, 2022 р., 13:22
Голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков привітав з Днем захисників і захисниць України військовослужбовців, які наразі несуть службу в громадах району.
14 Жовтня, 2022 р., 12:54
Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.
14 Жовтня, 2022 р., 11:22
Упродовж доби російські війська обстріляли 11 населених пунктів. Ворожі снаряди травмували цивільних мешканців і зруйнували оселі.
14 Жовтня, 2022 р., 10:55
До уваги всіх мешканців Святогірської громади, а також урядових та неурядових організацій, які працюють у даній місцевості!
14 Жовтня, 2022 р., 08:51
Сьогодні - велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворога.
14 Жовтня, 2022 р., 08:05
Слава Україні! Розпочалася двісті тридцять четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
13 Жовтня, 2022 р., 21:20
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування "Програма економічного та соціального розвитку Новодонецької селищної територіальної громади на 2023 рік"
13 Жовтня, 2022 р., 16:53
Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) має проявляти більше наполегливості та діяти потужніше в питанні отримання доступу до полонених, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України та в Російській Федерації. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час участі у пленарному засіданні осінньої сесії ПАРЄ.