Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 11 жовтня

Дата: 11.10.2022 11:06

Ніч на більшій частині фронту минула відносно спокійно, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". У Костянтинівській громаді росіяни обстріляли Предтечине — поцілили у фермерське господарство, без постраждалих. На Донецькому напрямку були поодинокі прильоти по Авдіївці — без жертв

На Горлівському напрямку були обстріли у Бахмутській, Торецькій та Світлодарській громадах. У Бахмуті та Опитному пошкоджено по одному будинку, в Опитному загинула 1 людина. У Щербинівці пошкоджено школу — інформації про постраждалих не було. Постійно тривають обстріли станції Майорськ.

На Лисичанському напрямку гучно було у Сіверську — були прильоти по місту та околицях, інформацію щодо постраждалих та обсягів руйнувань уточнюємо.

Є й гарні новини: у визволеному Святогірську відновлено мобільний зв'язок та мобільний інтернет 4G. Сьогодні планується запуск пекарні.

- Небезпека в області залишається дуже високою. Евакуюйтесь вчасно! - наголошує очільник області.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація