На базі Центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом відбувся перший художній майстер-клас

Дата: 10.10.2022 13:04

Напередодні Дня захисників та захисниць України юні відвідувачі Центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом у місті Дніпро взяли участь у майстер-класі з виготовлення вітальних листівок.

Захід проведено в межах співпраці з Опорним закладом «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 6» вчителем мистецтва Людмилою Сорокіною.

Ці листівки вже готуються для виправляння на Донеччину для захисників та захисниць Краматорського району. У реаліях сьогодення це свято має особливе значення. Не менш важливим є залучення до святкування маленьких українців, адже діти – це наше майбутнє. І вони мають чітко розуміти, хто стоїть на варті нашої свободи.

Малеча отримала безліч позитивних вражень від творчого процесу. Ми також радіємо, адже завжди прагнемо усіма можливими способами допомогти ЗСУ та підтримати тих, хто перебуває на передовій і морально зміцнити їх дух!