28 Жовтня, 2021 р., 15:26
28 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Боєвський та начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури Роман Сімашов взяли участь у онлайн презентації посібнику для розробки схем теплопостачання населених пунктів проєкту енергетичної безпеки.
28 Жовтня, 2021 р., 13:59
Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Люльки відбулося засідання комісії з захисту прав дитини.
28 Жовтня, 2021 р., 11:51
З нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з України голова Донецької облдержадміністрації, керівник Донецької обласної ВЦА Павло Кириленко, Командувач об’єднаних сил Олександр Павлюк, голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та військовослужбовці вшанували пам’ять загиблих героїв та поклали квіти до обеліску  жертвам фашизму на Крейдяній горі у Краматорську.
28 Жовтня, 2021 р., 08:37
Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером та Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.
27 Жовтня, 2021 р., 14:00
З метою популяризації волонтерського руху та відзначення фізичних осіб та громадських об’єднань, які зареєстровані на території Донецької області, та протягом поточного року надавали волонтерську допомогу отримувачам на підконтрольній території Донецької області, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23 жовтня 2018 року № 1283/5-18 «Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»» (зі змінами), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 31 жовтня 2018 року за № 250/2692 (зі змінами), оголошено проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини» у 2021 році.
27 Жовтня, 2021 р., 10:58
26 жовтня 2021 року відбувся робочий семінар під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної на тему «Впровадження механізму закупівлі послуг притулку для осіб, постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства, для громад Бахмутського та Краматорського районів».
26 Жовтня, 2021 р., 19:21
26 жовтня під головуванням заступника голови ДонОДА Вадима Філашкіна відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації.
26 Жовтня, 2021 р., 16:00
26 жовтня  під керівництвом заступника голови Краматорської РДА Юрія Люльки, за участі заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової та начальника відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Марини Мозольової проведено оперативну районну онлайн нараду із заступниками голів територіальних громад та керівниками відповідних структурних підрозділів щодо стану вакцинації дорослого населення Краматорського району.
26 Жовтня, 2021 р., 14:39
Що таке Міжнародне свідоцтво про вакцинацію і як його отримати