54 зруйнованих будівлі за добу: поліція документує наслідки російських обстрілів

Дата: 16.07.2022 10:49

Поліція задокументувала 21 удар росії по мирному населенню. Є вбиті та поранені. Постраждали житлові будинки, цивільна інфраструктура, засіяні поля.

Росіяни обстріляли12 населених пунктів. Під вогнем -  міста Авдіївка, Бахмут, Костянтинівка,Гірник, Краматорськ, Слов’янськ, Красногорівка, села Золоті Пруди, Верхньокам'янське, Острівське, Новомаркове, Ягідне.

Окупанти вдарили ракетами НУРС, Р-77, ЗРК С-300, реактивними системами залпового вогню «Торнадо-С», «Ураган», «Град», «Смерч», артилерією.

Руйнувань зазнали 54 цивільних об’єкти: 36 житлових будинків, з них 11 багатоквартирні, школа, стадіон, коксохімічний завод, ринок, магазин, центральна площа, лінії електропередач, водонапірна станція,два поля.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Джерело: Поліція Донецької області