Людям з інвалідністю стало простіше оформити документи для перетину кордону, – Мінсоцполітики

Дата: 15.07.2022 16:44

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, нагадала, що дослідно-промислова експлуатація Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (далі - ЄІССС) продовжується, та повідомила, що відтепер система забезпечує можливість формувати довідку щодо наявноі? інформаціі? про осіб з інвалідністю органам соціального захисту населення швидше та зручніше.

“Розробка ЄІССС активно триває. Команда Мінсоцполітики адаптувала план реалізації проєкту, враховуючи обставини, які склались у зв’язку із зброи?ною широкомасштабною агресією росії та пов’язані із цим труднощі щодо оформлення людьми з інвалідністю відповідних документів для перетинання державного кордону Украі?ни. Мінсоцполітики забезпечено реалізацію у програмному забезпечені ЄІССС функціоналу, якии? надає можливість органам соціального захисту населення формувати довідку щодо наявноі? інформаціі? про осіб з інвалідністю в інформаціи?них системах соціальноі? сфери.

Тож, ці довідки можна отримати в управліннях соціального захисту населення, що розташовані на території пропускних та суміжних пунктів перетину державного кордону у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській та Чернівецькій областях”, - зазначила Марина Лазебна.

Міністр соціальної політики нагадала, що дослідно-промислова експлуатація ЄІССС продовжується та цифровізацію соціальної сфери не зупинити.

Важливо! Відповідно до пункту 2-1 Правил перетинання державного кордону громадянами Украі?ни, затверджених постановою Кабінету Міністрів Украі?ни від 27.01.1995 No 57 (зі змінами) забезпечено можливість отримання зазаначених вище довідок в наступних управліннях соціального захисту населення за посиланням за посиланням.