02 Вересня, 2021 р., 15:55
Заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та працівники відділу культури,сім’ї,молоді та спорту райдержадміністрації взяли участь у відеоконференції, яку проводило Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
02 Вересня, 2021 р., 14:45
Сьогодні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Краматорської районної державної адміністрації, на якому розглянуте питання створення прийомної сім’ї на базі родини, яка проживає на території селища міського типу Новодонецьке. Членами комісії ухвалено рішення про
02 Вересня, 2021 р., 14:10
Відтепер за проходження всіх освітніх курсів на порталі Дія.Цифрова освіта — а це більше 60 освітніх серіалів — передбачено нарахування 0,1-0,2 кредитів ЄКТС.
02 Вересня, 2021 р., 09:10
Шановні нотаріуси територіальних громад Краматорського району!
01 Вересня, 2021 р., 08:25
1 вересня в Україні відзначають День знань. Це зворушливий день як для батьків першокласників й вчителів, так і для тих, кому в цьому році продзвенить останній дзвоник.
31 Серпня, 2021 р., 16:10
В Японії з 24 серпня по 5 вересня проходять XVI літні Паралімпійські ігри, які мали відбутися влітку-восени 2020-го, але були перенесені на рік через пандемію COVID-19.
31 Серпня, 2021 р., 09:00
У більшості територіальних громад Краматорського району 29 серпня відбулись офіційні меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
30 Серпня, 2021 р., 15:50
З метою удосконалення механізму виявлення дітей, які постраждали від різних форм насильства та жорстокого поводження, зокрема від сексуального насильства, а також запровадження обов’язкового інформування працівників, які контактують з дітьми, про захист дітей від усіх форм насильства та експлуатації Кабінетом Міністрів України внесені зміни до Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585.
30 Серпня, 2021 р., 15:15
З 9 серпня по 5 вересня 2021 року Офіс розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” проводить набір на освітню програму для компаній IT сектору України.