05 Листопада, 2021 р., 08:02
З 8 листопада набуде чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”.
04 Листопада, 2021 р., 16:18
Колектив Краматорської районної державної адміністрації висловлює глибоке співчуття голові райдержадміністрації Андрію Вікторовичу Панкову та його родині з приводу смерті батька Віктора Андрійовича.
04 Листопада, 2021 р., 15:14
Участь у засіданні комісії взяли заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Міляновська, представники районної ради та громадськість.
04 Листопада, 2021 р., 08:23
4 листопада в Україні щорічно відзначають День залізничника - професійне свято працівників залізничного транспорту.
03 Листопада, 2021 р., 12:08
Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.
03 Листопада, 2021 р., 11:58
3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії
03 Листопада, 2021 р., 11:57
3 листопада в Україні відзначають День інженерних військ
03 Листопада, 2021 р., 10:49
03 Листопада, 2021 р., 08:59
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях здійснює продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого майна – Нежитлового приміщення загальною площею 42,3 кв. м, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Білоусова, 4, приміщення 3.
03 Листопада, 2021 р., 08:19
Серед госпіталізованих у медичні заклади Донецької області хворих на  COVID-19 95% невакцинованих, 18% з них - помирають.  Таку загальнообласну статистику голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко  довів сьогодні керівникам громад на селекторній нараді.