09 Лютого, 2022 р., 13:02
9 лютого заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська взяли участь у селекторній нараді для керівників структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.
09 Лютого, 2022 р., 12:10
Двадцять вісім територіальних громад у Донецькій області мають чинні стратегії  місцевого розвитку.
09 Лютого, 2022 р., 11:57
Встановлення червоного рівня небезпеки поширення COVID-19 на території Донецької області відтерміноване.  Таке рішення було ухвалене на засіданні Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні під головуванням міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.
08 Лютого, 2022 р., 16:43
8 лютого під головуванням заступника очільника Краматорської райдержадміністрації Вікторії Набокової, за участі начальника відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю Інни Сорокіної відбулася нарада з питань внутрішньої та інформаційної політики Краматорського району.
08 Лютого, 2022 р., 10:23
У Донецькій області визначено переможців першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022". У фінальному етапі першого туру взяли участь 30 педагогів у номінаціях "Біологія", "Інформатика", "Мистецтво", "Основи правознавства".
08 Лютого, 2022 р., 08:29
Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до 722 наказу «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)».
07 Лютого, 2022 р., 16:40
Нарада щодо підготовки штабного тренування на території Донецької області відбулась під головуванням заступника очільника Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна сьогодні, 7 лютого.
07 Лютого, 2022 р., 09:32
З січня почала діяти Програма медичних гарантій-2022. Так само як і в минулих роках до переліку безоплатних медичних послуг включено:
07 Лютого, 2022 р., 08:59
У Донецькій області розпочата виплата пільг та житлових субсидій у грошовій готівковій формі за січень поточного року.
07 Лютого, 2022 р., 08:40
Україна отримала 60 тис. курсів препарату «Молнупіравір» від COVID-19. Це новий для України підхід у боротьбі з COVID-19, адже «Молнупіравір» — це пігулки. Тому до ліків немає особливих вимог зберігання і їх зручно приймати. До кінця квітня 2022 року в Україну надійде ще 240 тис. курсів препарату. Першочергово ці ліки призначатимуть пацієнтам із груп ризику, щоб убезпечити хворих від переходу із легкого ступеня тяжкості захворювання до середнього та важкого. Найближчим часом Міністерство охорони здоров'я України розподілить ліки та відправить їх у регіони.