21 Лютого, 2022 р., 09:10
21 лютого в світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято було засновано у 1999-му році на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.
20 Лютого, 2022 р., 12:47
Схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду, гідність і віддали своє життя за Україну, в сквері ім.Т.Г. Шевченка, зібрались десятки людей.  Участь у заході взяли перший заступник голови ОДА Ігор Мороз, заступник голови Краматорської РДА Юрій Люлька, міський голова Олександр Гончаренко,  представники органів місцевого самоврядування, військові та  мешканці міста.
20 Лютого, 2022 р., 12:25
20 лютого біля будівлі Слов'янського міського відділу СБУ відбувся Ритуальний церемоніал із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності .
20 Лютого, 2022 р., 08:53
День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
18 Лютого, 2022 р., 15:45
20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.
18 Лютого, 2022 р., 14:31
18 лютого заступник голови райдержадміністрації Юрій Люлька спільно із керівниками структурних підрозділів Краматорської районної державної адміністрації взяв участь у сумісному засіданні постійних депутатських комісій районної ради.
18 Лютого, 2022 р., 09:10
Українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, можуть вакцинуватися проти COVID-19 у будь-якому пункті щеплення та центрі масової вакцинації на підконтрольних Україні територіях.
17 Лютого, 2022 р., 16:51
17 лютого Міністерством аграрної політики та продовольства України було проведено онлайн нараду щодо заходів профілактики з отруєння бджіл.
17 Лютого, 2022 р., 16:16
17 лютого під головуванням заступника очільника РДА Вікторії Набокової відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Засідання проходило в режимі відео конференції, участь у якому взяв заступник голови РДА Юрій Люлька, керівництво районної ради, інші члени колегії, начальники управлінь, відділів, служби райдержадміністрації, міські, сільські, селищні голови.
17 Лютого, 2022 р., 13:17
17 лютого за ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбувся вебінар із представниками регіонів на тему «Впровадження е-ТТН в Україні».