17 Лютого, 2022 р., 10:34
Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:
17 Лютого, 2022 р., 10:33
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.
17 Лютого, 2022 р., 09:55
Батьківські права та обов'язки визнаються за особами, відносно яких наявні безспірні відомості, що вони є батьком або матір'ю даних дітей. В законодавстві нашої країни чітко прописано всі права, обов’язки дітей та батьків.
16 Лютого, 2022 р., 16:14
16 лютого заступник голови райдержадміністрації Юрій Люлька спільно із керівниками структурних підрозділів Краматорської районної державної адміністрації взяв участь у засіданнях постійних депутатських комісій районної ради.
16 Лютого, 2022 р., 15:39
Сьогодні Україна відзначає нове державне свято – День єднання. Цю дату оголошено Указом Президента України від 14.02.2022 аби об’єднати українців перед лицем загрози вторгнення агресора.
16 Лютого, 2022 р., 13:14
16 лютого 2022 року Указом Президента України Володимира Зеленського оголошено Днем єднання.
15 Лютого, 2022 р., 18:41
15 лютого під головуванням очільника Краматорської райдержадміністрації Андрія Панкова, за участі заступників голови РДА Вікторії Набокової, Юрія Люльки та начальника відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного  захисту райдержадміністрації Сергія Федонюка відбулася нарада з очільниками громад Краматорскьго району.
15 Лютого, 2022 р., 16:10
Заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова провела оперативну нараду з начальником відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю Інною Сорокіною з питання висвітлення державних свят на інформаційних каналах Краматорської районної державної адміністрації.
15 Лютого, 2022 р., 15:46
15 лютого біля пам’ятника воїнам-афганцям на проспекті Миру відбувся захід-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виводу військ з Афганістану.
15 Лютого, 2022 р., 12:04
15 лютого під головуванням заступника очільника Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулась онлайн нарада щодо стану готовності захисних споруд для укриття громадян, участь у якій взяли голова райдержадміністрації Андрій Панков, його заступник Юрій Люлька та начальник відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Сергій Федонюк.