13 Грудня, 2021 р., 15:55
СБУ системно протидіє проявам гібридної агресії та терористичній діяльності учасників незаконних збройних формувань у Донецькій та Луганській областях.
13 Грудня, 2021 р., 15:54
В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшиться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.
13 Грудня, 2021 р., 15:46
13 грудня начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Вікторія Моднікова та головний спеціаліст відділу Всеволод Єлетенко відвідали ЦНАП міста Лиман, де ознайомились з організацією роботи установи.
13 Грудня, 2021 р., 11:55
Регіональний ландшафтний парк «Краматорський» став учасником головної туристичної премії України Ukraine Tourism Awards 2021 в номінації «Найкращий природний парк». РЛП «Краматорський» - це мальовничі куточки природи, які обіймають однойменне місто з потужною промисловістю. Саме у цьому полягає найбільша цінність Парку – дарувати людям можливість торкатися справжнього. Підтримаймо своїм голосом перлину Краматорського району - парк «Краматорський» за посиланням: Голосування
12 Грудня, 2021 р., 10:37
День Сухопутних військ України щорічно відзначається 12 грудня. Офіційно свято встановлено указом президента 18 листопада 1997 року.
11 Грудня, 2021 р., 15:38
Урочистості з нагоди створення оперативно-військового управління Державної прикордоної служби відбулись у Краматорську сьогодні, 11 грудня.
11 Грудня, 2021 р., 10:18
Колектив Краматорської районної державної адміністрації вітає оперативно-військове управління Східного регіонального управління ДПСУ з другою річницею створення!
10 Грудня, 2021 р., 21:13
Нові комп’ютерні томографи отримали лікарні у Селидовому, Краматорську та Маріуполі в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
10 Грудня, 2021 р., 14:41
Вперше у Краматорську відбудеться масштабна конференція, на котрій IT компанії міста презентують себе потенційним майбутнім співробітникам (студентам, старшокласникам, безробітним).
10 Грудня, 2021 р., 10:52
Щодо технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання територіальних громад Краматорського району доповів Віталій Донець - помічник начальника чергової зміни з питань оперативного реагування у Краматорському районі оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України.