Серед поранених - дитина. Поліція Донеччини фіксує наслідки російських атак

Дата: 06.09.2022 10:23

Протягом доби армія рф 17 разів обстріляла  Донецьку область. Постраждали цивільні мешканці.

Під постійним вогнем  окупантів перебувають Авдіївка та Бахмут. Ударів зазнали також місто Курахове, села Богоявленка, Хромове, Георгіївка та Костянтинівка.

Ворог застосував ракети ЗРК «С-300», реактивні системи «Град», артилерію. Зруйновано та пошкоджено 14 цивільних об’єктів, з них 10 – житлові будинки.

Внаслідок ракетного обстрілу Курахового вночі зруйновано школу та пошкоджено шкільний автобус. А в Бахмуті поранено дитину та пошкоджено будівлю ДСНС.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 269 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 13 900 осіб, серед них 2339 – діти, 627 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області