20 Вересня, 2022 р., 12:16
Укрзалізниця продовжує відновлювати залізничне сполучення на сході України.
20 Вересня, 2022 р., 11:10
Поліція задокументувала 15 російських воєнних злочинів. Рашисти прицільно б’ють по оселях та інфраструктурі. У Бахмуті під завалами можуть залишатися люди, триває рятувальна операція.
20 Вересня, 2022 р., 08:25
Слава Україні! Розпочалася двісті дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
19 Вересня, 2022 р., 17:59
В Укрінформі відбувся круглий стіл з напрацювання механізмів та розробки дорожньої карти з відвідування локацій, які відображають події визвольної війни України з російськими загарбниками.
19 Вересня, 2022 р., 16:01
Розвиток сімейних форм виховання, щоб кожна дитина-сирота, дитина, залишена без батьківського піклування, виховувалась у сім’ї, традиційно є пріоритетом для Міністерства соціальної політики України.
19 Вересня, 2022 р., 13:27
У вересні 2022 року, по парних днях, відправляється безкоштовний евакуаційний поїзд Покровськ – Кропивницький, час відправлення 16 год. 30 хв.
19 Вересня, 2022 р., 12:00
Президент України Володимир Зеленський і голова та генеральний директор найбільшої у світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк обговорили можливості залучення державних і приватних інвестицій в Україну.
19 Вересня, 2022 р., 09:34
Росіяни продовжують бити по Донеччині з артилерії, авіації та ракетами. Під ранок знову масованого артобстрілу зазнала Авдіївка — постраждала центральна частина міста. Інформація про жертв не надходила, обсяги руйнувань встановлюємо, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
19 Вересня, 2022 р., 09:32
Слава Україні! Розпочалась двісті восьма доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
18 Вересня, 2022 р., 13:00
Мінсоцполітики в рамках укладеного Меморандуму з міжнародною гуманітарною організацією “Людина в біді” передано список заяв для виплати грошової допомоги 5 887 особам.