Війська росії за добу обстріляли 13 населених пунктів Донеччини – загинули мирні мешканці

Дата: 01.09.2022 10:52

Поліцейські зібрали доказову базу щодо кожного воєнного злочину окупантів. Ворожі снаряди влучили в житлові будинки та район водосховища.

Окупанти атакували міста Авдіївка, Бахмут, Мар’їнка, Торецьк, смт Північне та Південне, села Орлівка, Максимільянівка, Георгіївка, Роздольне, Первомайське, Воскресенське, Карлівка.

Рашисти били з артилерії, реактивних систем «Град», «Ураган».  Загалом зафіксовано 17 ударів по Донеччині. Є вбиті та поранені жителі.

Знищено та пошкоджено 11 цивільних об’єктів - 8 житлових будинків, гараж, автомобілі.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 295 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 12 700 осіб, серед них 2122 – діти, 561 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області