Донецька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Спортсменки з Краматорська здобули «бронзу» чемпіонату світу зі спортивного орієнтування

Дата: 31.08.2022 15:52
Кількість переглядів: 124

У Чехії нещодавно завершився чемпіонат світу зі спортивного орієнтування у різновиді рогейн, який проходив з 24 по 28 серпня.

На цьому чемпіонаті Донецьку область представили шість спортсменок з Краматорська – Аліна Єфіменкова, Катерина Рак, Аделаїда Колмогорова, Віолета Овчаренко, Олеся Котенко та Олександра Жинкевич. Дівчат до змагань готували тренери Сергій Тарасенко та Ігор Кузьмін.

Команди-учасниці за допомогою мапи і компаса повинні були за відведений час набрати якомога більше очок за проходження контрольних пунктів, встановлених на місцевості.

За підсумками виступу в категорії «WY» серед молоді вихованки Обласної ДЮСШ для дітей Аліна Єфіменкова та Катерина Рак вибороли бронзові медалі. З результатом 1820 очок та часом 23 години 40 хвилин 10 секунд наші спортсменки посіли 3 місце, поступившись представницям Чехії і Австралії. Шостою тут стала команда з Донеччини в складі Олесі Котенко, Віолети Овчаренко та Аделаїди Колмогорової.

Загалом у змаганнях з 24-годинного рогейну брала участь 261 команда з 21 країни світу.