Рятувальники не тільки допомагають в проведенні евакуації, а й переконують мешканців Донеччини в її необхідності

Дата: 01.09.2022 14:51

Триває евакуація мешканців Донеччини. Як повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Донецькій області, за минулу добу особовим складом Головного управління із зони активних бойових дій проведена евакуація одної особи з Краматорського району.

Також рятувальниками під час евакуації в Покровському районі надана допомога 163 особам, з них 27 дітей та 13 осіб з обмеженими фізичними можливостями.

А сьогодні фахівці Краматорського районного управління провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями Олександрівської ОТГ щодо обов'язкової евакуації в більш безпечні регіони країни та надали рекомендації при виїзді. З цього питання поспілкувались рятувальники і з населенням Дружківської громади.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація