На Донеччині зафіксовано 23 обстріли: росія б’є по господарчим об’єктам та житловим масивам

Дата: 12.09.2022 10:57

За добу ворог вдарив по 14 населеним пунктам. У Краматорську зафіксовано п’ять ракетних ударів, у Слов’янську ворог застосував проти населення зенітно-ракетну систему С-300. Є поранені та загиблі цивільні.

Масовим ударам піддалися с. Карлівка, м. Авдіївка,смт Очеретино, м. Бахмут, с. Опитне, смт Велика Новосілка, м. Краматорськ,м. Слов’янськ, м. Миколаївка с. Клещіївка, с. Романівка, смт Донецьке, м. Костянтинівка, м.Красногорівка.

Армія рф вдарила ракетами та РСЗВ, нанесла авіаудар. Внаслідок обстрілів є поранені та загиблі серед цивільних.

Пошкоджено 32 об’єкти, з який 17 житлових будинків, приміщення лікарні, приміщення підприємств.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 165 людей, з початку обов’язкової евакуації – 15 900 осіб, серед них 2653 – дитини, 708– людей з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області