Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 11 вересня

Дата: 11.09.2022 11:42

Оперативна ситуація по області станом на ранок 11 вересня наступна - росіяни продовжують стріляти по всій лінії фронту та містах у відносному тилу. Про це повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

В Авдіївці ніч минула відносно спокійно, однак під ранок — масований артобстріл центру міста. В Очеретинській громаді росіяни зранку застосували Урагани з касетними боєприпасами. За попередньою інформацією — без жертв.

Краматорськ вночі зазнав ракетного обстрілу — влучили в промислову зону. Також на території району обстріляли Рай-Олександрівку — снаряд впав поруч зі школою. Пошкоджено вікна у школі та прилеглих будинках, однак без постраждалих.

Під артилерійський обстріл потрапив Бахмут. За попередньою інформацією, без жертв, однак є багато руйнувань: пошкоджено дитсадок, ТРЦ та 8 багатоповерхівок. Також пошкоджено 2 будинки в Опитному, а в Соледарі 1 людина дістала поранення.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація