07 Квітня, 2022 р., 17:26
Тривала війна може викликати втому, зневіру та апатію. Але не дозволяйте війні оселитися всередині себе.
07 Квітня, 2022 р., 15:51
Міністерство охорони здоров'я ініціювало співробітництво з Європейською Комісією (DG SANTE – Генеральний директорат з питань здоров’я та безпеки харчових продуктів) щодо лікування за кордоном постраждалих від військової агресії рф українців.
07 Квітня, 2022 р., 13:15
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2022 № 363 внесено зміни до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. № 1596.
07 Квітня, 2022 р., 10:46
5000 українок, які тимчасово залишили рідні міста, зможуть опанувати creative & tech професії та отримати стипендію за навчання Напад росії на Україну змусив понад 4 млн українців виїхати за межі країни. А 6,5 млн — переселитися в західні та центральні області. Переважна більшість переселенців — це жінки, які рятують своїх дітей. Спільно з Projector за підтримки Дія.Бізнес, запускаємо фонд, що допоможе жінкам і дівчатам працювати, бути незалежними, інтегруватися у європейське creative & tech середовище. Ми закликаємо розпочати новий кар?єрний шлях після навчання нової креативної чи tech-професії. Що це буде:
07 Квітня, 2022 р., 10:31
Місяць тому у Телеграм запрацював бот "Дитина не сама" https://t.me/dytyna_ne_sama_bot
06 Квітня, 2022 р., 19:01
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з членами Кабінету Міністрів та представниками Офісу Глави держави щодо стану виконання державного бюджету на поточний рік та запровадження ембарго на торгівлю з Росією.
06 Квітня, 2022 р., 17:23
Проєкт PROSTO підтримує актуальність інформації щодо роботи із внутрішньо переміщеними особами (ВПО).
06 Квітня, 2022 р., 15:27
Контакт-центр НСЗУ продовжує працювати. За номером 16-77 можна отримати інформацію щодо надання медичної допомоги та роботи медичної системи під час воєнного стану.
06 Квітня, 2022 р., 13:33
Унаслідок масштабних бойових дій російські окупанти пошкодили мережу українських операторів зв’язку. Люди в багатьох населених пунктах залишилися без доступу до інтернету.
06 Квітня, 2022 р., 10:25
24 лютого 2022 року для українців почався новий відлік життя й боротьби за нього. Ми втрачаємо близьких людей, домівки, бачимо свої зруйновані міста, переїжджаємо в інші країни й розлучаємося з рідними.