21 Квітня, 2022 р., 09:54
Агресивна війна Росії проти України може бути завершена прямими перемовинами між главами двох держав, і позиції української сторони на цих переговорах мають бути сильними, продуманими та юридично вивіреними. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону «Єдині новини».
21 Квітня, 2022 р., 09:06
Донецькою обласною прокуратурою у порядку ст. 615 КПК України застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 744 300 грн громадянці України, яка обґрунтовано підозрюється у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
20 Квітня, 2022 р., 18:48
Начальник Краматорської районної військової адміністрації, голова райдержадміністрації Андрій Панков та керівники громад району взяли участь у нараді під керівництвом очільника Донеччини Павла Кириленка.
20 Квітня, 2022 р., 18:28
Міжнародна експертна група Єрмака-Макфола презентує План дій щодо посилення санкційного тиску на Російську Федерацію.
20 Квітня, 2022 р., 14:55
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що з 20 квітня на платформі єДопомога з'явилась можливість допомогти людям в декілька кліків, не виходячи з дому.
20 Квітня, 2022 р., 11:50
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівництвом Верховної Ради, представниками депутатського корпусу та членами уряду щодо законодавчих ініціатив, які мають першочергове значення для діяльності держави в умовах війни.
20 Квітня, 2022 р., 09:55
Розпочалася п’ятдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
20 Квітня, 2022 р., 09:45
Цієї неділі, 24 квітня, християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа.
19 Квітня, 2022 р., 19:10
Українці, що були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, можуть отримати статус ВПО онлайн, подати заявку на щомісячну виплату.
19 Квітня, 2022 р., 17:18
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області фінансування пенсій квітня проводиться за графіком.