29 Березня, 2022 р., 19:17
Українська сторона на переговорах із Росією в Туреччині офіційно представила свої пропозиції щодо нової системи гарантій безпеки для України. Про це за результатами перемовин повідомив очільник української делегації, голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.
29 Березня, 2022 р., 16:24
Аптечні заклади України зобов’язані приймати і електронні, і паперові рецепти на лікарські засоби, зокрема – на препарати з програми «Доступні ліки» та інсуліни.
29 Березня, 2022 р., 15:25
Не спонсоруйте вбивство. Запускаємо міжнародну інформаційну кампанію з бойкоту російських та білоруських товарів.
29 Березня, 2022 р., 11:41
В Україні на 29 березня погоджено гуманітарні коридори для евакуації населення з Маріуполя в Донецькій області та два маршрути в Запорізькій області – з міст Енергодар та Мелітополь. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
29 Березня, 2022 р., 10:34
При Офісі Президента України протягом тижня буде створена експертна група, яка відстежуватиме й аналізуватиме дотримання застосованих проти Росії міжнародних санкцій. Адже для України важливо, щоб санкційні пакети проти Російської Федерації були дієвими. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.
29 Березня, 2022 р., 08:42
Розпочалася тридцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
28 Березня, 2022 р., 17:42
Відповідно до  Розпорядження начальника штабу - першого заступника Командувача об’єднаних сил Міністерства оборони України від 28.03.2022 на території Донецької та Луганської областей встановлено заходи комендантської години з 19.00 до 06.00 починаючи з 28.03.2022 року, на час введення воєнного стану.
28 Березня, 2022 р., 15:36
Якщо ви маєте кімнату/будиночок, який ви можете безкоштовно надати внутрішньопереміщеним особам, які тікають від авіаударів та боїв, розмістіть інформацію про це житло на сайті “Допомагай” https://shelter.dopomagai.org.
28 Березня, 2022 р., 15:32
Вже майже 40 тисяч українців примусово опинились на чужині – з тимчасово окупованих та заблокованих міст України російські військові масово вивозять їх за кордон – на територію росії.
28 Березня, 2022 р., 11:09
Для підтримки сільськогосподарських товаровиробників з метою забезпечення посівної кампанії, а також підтримки та активізації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».