26 Березня, 2022 р., 10:27
Спільнота NFT-художників разом із Мінцифрою вперше в Україні поєднали блокчейн-технологію, мистецтво та історичні факти.
26 Березня, 2022 р., 10:07
Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, яка передбачає будівництво тимчасового житла для громадян, котрі виїхали з районів бойових дій.
25 Березня, 2022 р., 18:23
Чат-бот служби зайнятості Донеччини у Telegram активно працює.
25 Березня, 2022 р., 13:56
В аптечні заклади України почала надходити нова партія левотироксину – препарату, що використовується для тиреоїдної терапії.
25 Березня, 2022 р., 13:01
Верховна Рада ухвалила законопроєкт https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39273 про кримінальну відповідальність за незаконну фото- та відеозйомку переміщення ЗСУ та міжнародної військової допомоги під час воєнного стану.
25 Березня, 2022 р., 11:03
В Україні на 25 березня погоджено два гуманітарних коридори для евакуації людей із Маріуполя (Донецька область) та Мелітополя (Запорізька область). Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
25 Березня, 2022 р., 09:19
Розпочалася тридцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
24 Березня, 2022 р., 16:03
Стало відомо, що українці почали повертатися до міст, які наші захисники звільнили від окупантів. Попереджаємо, це небезпечно! В зв'язку з мінуванням житлових будинків та околиць в тих містах та селах, де побували загарбники, ЦПД при РНБО України вчергове застерігає про небезпеку протитанкових, протипіхотних, касетних мін, мін-пасток з розтяжками, що залишають вороги!
24 Березня, 2022 р., 16:01
Краматорський район отримав гуманітарну допомогу від міністерства соціальної політики.
24 Березня, 2022 р., 13:36
Долучайтеся до Інтернет-війська. Беріть смартфон. Воюйте проти ворога