19 Квітня, 2022 р., 16:37
Нещодавно ми запустили цю послугу в застосунку Дія і вже отримали понад 90 тисяч заяв. Відсьогодні повідомити про пошкоджене через російську агресію майно можна також і на порталі Дія — з комп'ютера.
19 Квітня, 2022 р., 12:47
На Донеччині продовжує працювати гаряча лінія з питань освіти для мешканців тимчасово окупованих територій.
19 Квітня, 2022 р., 10:05
Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).
19 Квітня, 2022 р., 09:42
Росіяни продовжують постійні обстріли на Мар'їнському, Очеретинському та Авдіївському напрямках.
18 Квітня, 2022 р., 18:33
Президент Володимир Зеленський передав главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу заповнену анкету-опитувальник для отримання нашою державою статусу кандидата на членство в ЄС.
18 Квітня, 2022 р., 16:25
Міністерство охорони здоров'я відповідає на найпоширеніші питання про оформлення лікарняного листа під час війни. Щоб отримати лікарняний в умовах воєнного стану потрібно: звернутися за медичною допомогою до лікуючого лікаря. У разі наявності об’єктивних підстав медик сформує відповідний медичний висновок в електронній системі охорони здоров’я.
18 Квітня, 2022 р., 14:18
До уваги українців! Довідник для перетинання державного кордону чоловіками призовного віку, які супроводжують дітей та інших осіб. Цей довідник допоможе уникнути непорозумінь на кордоні.
18 Квітня, 2022 р., 12:57
Росіяни завдали ракетного удару по Краматорську. Зазнали руйнувань щонайменше 8 житлових будинків, освітній та інфраструктурний об'єкти.
18 Квітня, 2022 р., 11:06
Людина переїхала з тимчасово окупованої території. Трудової книжки немає. Не звільнена. Чи можна стати на облік в центрі зайнятості? І чи можливо отримувати допомогу?
18 Квітня, 2022 р., 09:34
Розпочалася п’ятдесят четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню