За час повномасштабної агресії росіяни зруйнували 64 заклади культури на Донеччині, ще 252 – пошкодили

Дата: 13.09.2022 13:12

На окупованій території росіяни забороняють українську мову і переслідують за українські традиції. На вільній території – знищують те, до чого можуть дотягнутися. Окупанти ведуть цілеспрямовану війну на винищення української культури.

За шість з половиною місяців повномасштабної війни росіяни зруйнували вже 64 заклади культури на Донеччині, ще 252 – пошкодили.

Серед постраждалих об’єктів – 115 клубів, 108 бібліотек, 22 школи мистецтв, 13 музеїв, 1 коледж мистецтв, 1 театр і 56 релігійних споруд.

Однак наша культура сильніша за снаряди – вона пережила багато війни, переживе і цю! А все знищене – відбудуємо!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація