15 Квітня, 2022 р., 12:44
«Укрзалізниця» відзначила вокзали Краматорська й Лимана та їхніх керівників за роботу з евакуації мирних жителів до безпечних місць.
15 Квітня, 2022 р., 10:02
Аграрії Донеччини дбають про продовольчу безпеку області та України в цілому. Саме зараз триває сівба ранніх зернових та зернобобових культур – вже засіяно 22% нив на вільній території.
15 Квітня, 2022 р., 09:46
Інформація Державна міграційна служба України щодо найчастіших запитань стосовно паспортного документа
14 Квітня, 2022 р., 14:32
Впровадження МКФ — революційна зміна в підході до реабілітації.
14 Квітня, 2022 р., 11:56
Президент Володимир Зеленський відзначив лідерство Польщі, Литви, Латвії та Естонії щодо всебічної підтримки України у протистоянні збройній агресії з боку Російської Федерації. Про це Глава Української держави заявив представникам ЗМІ за результатами переговорів з президентами чотирьох країн у Києві.
14 Квітня, 2022 р., 11:51
Останніми днями отримую численні звернення від педагогів, які наразі перебувають в евакуації. Вони повідомляють, що місцева влада та керівники закладів освіти змушують їх під загрозою звільнення повернутися на очну роботу до населених пунктів, де ще зовсім недавно точилися запеклі бої. Одночасно керівники військових адміністрацій у тих же регіонах закликають громадян почекати з поверненням, бо це може бути небезпечним.
14 Квітня, 2022 р., 10:52
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 14.04 орієнтовно склали /  The total combat losses of the enemy from 24.02 to 14.04 were approximately:
13 Квітня, 2022 р., 17:08
Російські окупанти під час війни використовують заборонену зброю. Неодноразово було зафіксовано використання росіянами фосфорних боєприпасів проти українців.
13 Квітня, 2022 р., 11:46
У декількох містах Донецькій області терміново потрібні лікарі  за різними направленнями.
12 Квітня, 2022 р., 17:19
Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про створення роспропагандою серії фейків про обстріл Маріуполя хімічною зброєю.