23 Квітня, 2022 р., 16:16
Звертаю увагу, що у соціальних мережах періодично з'являється інформація, яка використовується ворогом для нанесення втрат Збройним Силам України.
23 Квітня, 2022 р., 14:58
Міністерство цифрової трансформації України зібрало 5 найпоширеніших питань про послугу для внутрішньо переміщених осіб у Дії, які ви ставите в наших соцмережах.
23 Квітня, 2022 р., 12:09
Цього року всенощних великодніх богослужінь на території Донеччини не буде - не дозволяє безпекова ситуація, яка склалася у Донецькій області, адже росіяни будь-яке скупчення людей розглядають як мішень. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
23 Квітня, 2022 р., 10:10
Розпочалася п’ятдесят дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
23 Квітня, 2022 р., 09:49
Нещодавно ЮНІСЕФ разом із Міністерство соціальної політики України запустили програму грошової допомоги Спільно для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну.
22 Квітня, 2022 р., 19:07
Команда Офісу Президента України системно працює, щоб забезпечити українських громадян продуктами харчування, пальним, водою та електроенергією і зберігати стабільність, яку вдалося втримати протягом 58 днів війни. Про це заявив заступник керівника Офісу Глави держави Ростислав Шурма під час брифінгу.
22 Квітня, 2022 р., 16:28
Росіяни продовжують цілеспрямовано нищити цивільну інфраструктуру Донеччини.
22 Квітня, 2022 р., 14:42
Правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень – ворог може влаштувати провокації
22 Квітня, 2022 р., 12:22
Комендантська година у Донецькій області на Великдень діятиме з 19:00 до 06:00. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
22 Квітня, 2022 р., 10:46
Для забезпечення громадян України необхідною медичною та реабілітаційною допомогою, доступ до якої наразі обмежений через збройної агресії Російської Федерації проти України, Міністерство охорони здоров’я розробило алгоритм медичної евакуації українців. Процес медевакуації відбувається наступним чином: