10 Квітня, 2022 р., 18:30
Росіяни стверджують, що удар ракетою по залізничному вокзалу в Краматорську був нанесений... ВСУ. Вони посилаються на схожість серійних номерів ракет «Точка-У», що «доводить їх приналежність одній військовій частині».
10 Квітня, 2022 р., 16:01
Пенсію можна отримувати якщо в країні, де перебуває пенсіонер, укладена міжнародна угода чи договір з Україною.
10 Квітня, 2022 р., 15:31
Завдяки українським захисникам у місті Маріуполі на Донеччині Україна сьогодні утримує міцні позиції на сході та має більш упевнені позиції на переговорах із Російською Федерацією. Про це Президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Associated Press.
10 Квітня, 2022 р., 12:12
Від початку російського вторгнення українці змушені ховатися в бомбосховищах, евакуюватися до більш безпечних регіонів, а декого примусово вивозять російські окупанти. Зібрали перелік онлайн-сервісів, які допомагають шукати зниклих родичів та близьких.
10 Квітня, 2022 р., 09:53
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном, який прибув до Києва.
10 Квітня, 2022 р., 09:39
Крок назустріч людям: переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня.
09 Квітня, 2022 р., 18:55
Номери телефонів «Гарячих телефонних ліній» сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на час воєнного стану:
09 Квітня, 2022 р., 13:14
Національна поліція України відкрила «гарячу лінію» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф.
09 Квітня, 2022 р., 12:03
Випускники 9-х та 11-х класів Донеччини зможуть отримати свої документи про освіту, а працівники сфери освіти – зарплати. Для випускників існує кілька процедур, розроблених для різних ситуацій:
09 Квітня, 2022 р., 11:15
Комендантська година на Донеччині залишається НЕЗМІННОЮ - вона триває від 19:00 години до 06:00.