З ДНЕМ ЛІКВІДАТОРА!

Дата: 14.12.2022 08:59

14 грудня - День ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день ми віддаємо величезну данину поваги і пам'яті тим безстрашним людям, які своїм життям, своїм здоров'ям врятували не один мільйон людей від страшних наслідків найбільшої світової техногенної катастрофи - аварії на ЧАЕС.

Розуміючи, що ризикують здоров'ям і своїм життям, ліквідатори рятували всіх нас і в перші дні катастрофи, і багато років після неї, зводячи захисні споруди.

Дорогі ліквідатори, керівництво та колектив Краматорської райдержадміністрації щиро бажає всім вам міцного здоров'я, добра, злагоди і спокою в душі та рідній країні. Нехай завжди ваші серця зігріває людська подяка за добрі справи. Мирного неба над Україною та швидкої Перемоги над ворогами!

З ДНЕМ ЛІКВІДАТОРА!